karimex.jpg

 

Firma KARIMEX powstała w 1996 roku i od tej pory dostarcza na rynek opolski wysokiej jakości wibroprasowaną kostkę brukową.  Oferując szeroką gamę wzorów i  kolorów staramy się zaspokoić potrzeby naszych klientów w zakresie trwałego, estetycznego i praktycznego kształtowania otoczenia.   Każdego roku, wobec wzrastających potrzeb rynku, poszerzamy naszą ofertę o nowe wzory kostki brukowej oraz nowe sposoby jej układania.

 

Zasięg świadczonych usług brukarskich

 

Karimex usługi brukarskie świadczy przede wszystkim na terenie województwa opolskiego. Wykonujemy roboty drogowe i brukarskie wraz z uzupełniającymi je elementami małej architektury. Zatrudniamy specjalistyczne brygady, które sprawdziły się na wielu budowach w kraju oraz za granicą. Przy wykonywaniu robót korzystamy z własnego zaplecza sprzętowego.  Nasza firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracach brukarskich jest wstanie wykonać niemal każde zlecenie. Oprócz wykonywania prac na zlecenie i według pomysłów inwestora, służymy fachowym doradztwem oraz własnymi projektami i pomysłami. Dokładamy wszelkich starań aby klienci byli zadowoleni z naszych usług. 

 

 

Wybierając Firmę KARIMEX stawiacie Państwo na:

- gwarancję wykonanych prac 

- doświadczenie 

 -profesjonalizm

 -terminowość

Naszym celem jest zagospodarowanie otoczenia. Sprawiamy aby Państwa miejsca zamieszkania było nie tylko funkcjonalne, ale także piękne. Dokładamy wszelkich starań  aby otoczenie w którym będziecie Państwo przebywać powodowało uśmiech oraz poczucie relaksu i spełnienia.